projekty budynków

Moja koleżanka skończyła niedawno architekturę. Zawsze chciała projektować domy. W sumie nie ma się czemu dziwić można powiedzieć, że predyspozycje do tego zawodu wypiła z mlekiem matki. W sumie zarówno jak i mama koleżanki i tata byli architektami z zawodu.

Wykonuje precyzyjne projekty budynków we Wrocławiu

projekty budynkówCo prawda mama od lat nie pracowała w zawodzie. Zmieniła nieco branże i zajmowała się grafiką komputerową. Koleżanka długo nie musiała szukać pracy. Miała w sumie znane nazwisko w hermetycznym świecie architektów. Jedno biuro projektów Wrocław postanowiło dać jej szansę. Została zatrudniona na początek na trzy miesięczny okres próbny. Podczas tego okresu miała się wykazać czy spełnia oczekiwania pracodawcy i na odwrót. Koleżankę interesowały zawsze projekty hoteli, niestety biuro, w którym pracowała zajmowało się przede wszystkim projektami domów. Projektowano tam nowoczesne domy parterowe najczęściej. W sumie dobrze, że każde biuro specjalizuje się w czymś innym, w ten sposób nie stanowią dla siebie nawet konkurencji. Takie nowoczesne domy projekty nie stanowiły dla koleżanki żadnego problemu. Uważała wręcz, że nie ma nic prostszego niż precyzyjne projekty budynków we Wrocławiu, w tym oczywiście domy. Koleżance na początku bardzo podobało się w pracy bo wszystko było dla niej nowe. Jednak z czasem zauważyła, że wszystkie projekty, które wychodzą z tego biura są praktycznie takie same. Szef nie pozwalał wdrażać nowoczesnych pomysłów. A ona miała ich wiele. Chciała projektować domu i hotele, które będą inne. Stwierdziła, że nie rozwija się w tej pracy i zaczęła szukać nowego biura.

Z dostaniem się do innego nie było żadnego problemu. Wszyscy w branży znali w sumie biuro, w którym pracowała i nikt nie dziwił się, że nie wytrzymała tam długo. Kolejne biura specjalizowało się w projektowaniu hoteli.