Jako właścicielka firmy, mam bardzo dużo obowiązków. Pracuję w branży hotelarskiej, w związku z czym nieustannie muszę dbać, aby wszystko było jak trzeba. W przeciwnym razie grozi mi strata klientów. Zapewnianie regularnych dostaw towarów odpowiedniej jakości oraz spotkania z potencjalnymi współpracownikami zajmuje mi tyle czasu, że nie wystarcza mi go na rekrutację kadr.

Pomoc ze strony agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej znajdująca się w BydgoszczyW związku z faktem, że rekrutacja nowych osób do pracy, przy tak dużej rotacji pracowników, jaka ma miejsce w mojej branży, zajmuje bardzo wiele czasu, nie mogę sobie pozwolić, aby zajmować się tym osobiście. Nie ma również potrzeby, aby zatrudniać nową osobę, na stanowisko rekrutacyjne, gdyż z kolei osoba taka miałaby zbyt mało obowiązków. Na szczęście odpowiedzią na moje problemy stała się agencja pracy tymczasowej znajdująca się w Bydgoszczy. Dzięki temu, za każdym razem gdy potrzebuję pracownika wysyłam tylko stosowną informację do wynajmowanej firmy, i ona przejmuje obowiązki znalezienia odpowiedniej osoby na to stanowisko. Rekrutacją zajmują się profesjonaliści, którzy dokładnie sprawdzają kwalifikacje zawodowe osób, które odpowiedziały na ofertę. Dodatkowo agencje pracy tymczasowej w swoich poszukiwaniach wykraczają znacznie dalej, niż teren lokalny. Ostatnio na przykład na stanowisku pokojowej została zatrudniona pani z Ukrainy, która doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Ze względu na fakt, że brak mi czasu na rekrutację nowych pracowników, musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie. Okazało się, że jest nim skorzystanie z usług określonej agencji pracy tymczasowej. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ nie dotyczy mnie cały proces rekrutacyjny, z kolei do mnie przychodzą tylko starannie wyselekcjonowani pracownicy.